Jak budować oszczędnie i ekologicznie? Odwiedź strefę kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” na targach BUDMA w Poznaniu

Jak ograniczyć straty ciepła w domu, budować oszczędnie i zarazem ekologicznie? Odpowiedzi na te pytania poszukuje obecnie wielu inwestorów, którzy budują lub remontują swoje domy i mieszkania. Praktycznych porad w zakresie wyboru energooszczędnych rozwiązań i dobrego montażu stolarki budowlanej dostarczy wizyta w strefie informacyjnej kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” na poznańskich targach BUDMA, w dniach 1-4 lutego 2022 roku.

Oprócz konstrukcji budynku i odpowiedniego ocieplenia jego przegród zewnętrznych, dla oszczędności energii ogromne znaczenie ma także dobór energooszczędnych okien pionowych i dachowych, drzwi wejściowych, bramy garażowej oraz osłon okiennych. Co więcej, te wyroby powinny być również dobrze zamontowane, co zapewni ich bezproblemowe użytkowanie przez długie lata i ograniczy straty cennego ciepła do minimum.

O tym jak budować oszczędnie i ekologicznie będzie mógł się przekonać każdy, kto na targach BUDMA odwiedzi strefę informacyjną kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”, organizowanej przez Związek POiD wraz z Partnerami – wiodącymi firmami z polskiej branży stolarki budowlanej. W specjalnej przestrzeni ekspozycyjnej, o zielonym budownictwie i nie tylko będzie można porozmawiać z przedstawicielami POiD, a także ekspertami firm członkowskich: Deceuninck, Fakro, Hörmann, Nida Extrusion oraz Selena, którzy pomogą również w wyborze nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań. Podczas drugiego dnia targowego przewidziana jest natomiast konferencja prasowa Związku POiD, o godzinie 14:00 w pawilonie 10.

Kampania społeczna „DOBRY MONTAŻ – BUDUEJSZ DLA POKOLEŃ” inspiruje Polaków do wyboru energooszczędnych rozwiązań i technik montażowych przy budowie czy remoncie domu w trosce o zdrowie, budżet domowy, a przede wszystkim dobrobyt przyszłych pokoleń. Dbałość o czyste powietrze jest bowiem w obecnych czasach wartością priorytetową, a odpowiedzialne, zielone budownictwo, wykorzystujące potencjał recyklingu, przyszłością ludzkości. Praktyczne porady na temat tego, jak budować oszczędnie i ekologicznie, jak uzyskać dofinansowanie i gdzie znaleźć rekomendowane punkty sprzedaży stolarki budowlanej i profesjonalnych monterów są dostępne na stronie internetowej kampanii:  https://dobrymontaz.com/

Zapraszamy do odwiedzenia strefy informacyjnej kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” na targach BUDMA 2022, na stoisku Związku POiD (stoisko nr 55 w pawilonie 5).